Nóż termiczny do cięcia styropianu i PCV Bass Polska 7716

[Sprzedam] - Narzędzia elektryczne - Nowe

  • Nóż termiczny do cięcia styropianu i PCV Bass Polska 7716

Opublikowano: 05-05-2019, wygaśnie: 29-04-2020

Wyświetleń: 168

Cena: 95,00 zł

Dodał(a): adpeer.pl

Województwo: Śląskie

Lokalizacja: Adpeer 42-289 Woźniki Kościuszki 21

Nóż termiczny do cięcia styropianu i PCV
Bass Polska BP 7716

nóż do styropianu bass

Docięcie elementów styropianowych jak i wykonanych z tworzywa PCV stanie się teraz jeszcze prostsze. Nóż termiczny z podstawką to zestaw, który gwarantuje idealnie równe cięcie bez żadnych uszkodzeń materiału. Nóż posiada 5 poziomów natężenia temperatury do maksymalnie 450 stopni Celsjusza, a także wyskalowany głębokościomierz, który pozwoli na dokonanie cięcia w sposób perfekcyjny. Umożliwia cięcie płyt polimerowych z niespotykaną dotąd dokładnością bez ich uszkadzania, w sposób powtarzalny na wielu ich egzemplarzach. Specjalna dioda sygnalizuje gotowość do pracy, a w jej czasie temperatura utrzymywana jest na stałym poziomie w celu zwiększenia dokładności wykonywanego cięcia. W zestawie nóż, podkładka i dostatecznie długi kabel, który nie będzie nas w żaden sposób ograniczać w czasie wykonywania cięć.

nóż do styropiany bass polska adpeer

Dane techniczne:

  •     Producent Bass Polska
  •     Kod producenta 7716
  •     Kod EAN 5902067605004
  •     Napięcie zasilania 230V
  •     Częstotliwość: 50Hz
  •     Moc grzewcza: 250W
  •     Zakres cięcia: do 180mm
  •     Zakres temperatury: 120-450°C
  •     Ilość poziomów temperatury: 5
  •     Poziom I: 120°C
  •     Poziom II: 220°C
  •     Poziom III: 330°C
  •     Poziom IV: 400°C
  •     Poziom V: 450°C

W zestawie

  •   Nóż termiczny
  •   Podstawka

Dane techniczne zgodne z podanymi przez producenta.

Zapraszamy na nasze aukcje - Bass Polska

Link do aukcji allegro - Nóż termiczny Bass Polska

Copyright © 2013-2019 ADPEER Aleksander Dziuk

All Rights Reserved

Formularz kontaktowy

Zgłoś nadużycie

Zdjęcie produktu

128,00 zł

128,00 zł

Zdjęcie produktu

135,00 zł

135,00 zł

Zdjęcie produktu

1 150,00 zł

1 150,00 zł

Zdjęcie produktu

220,00 zł

220,00 zł

Zdjęcie produktu

Ubranko do chrztu

120,00 zł

120,00 zł

Zdjęcie produktu

Ubranko do chrztu

120,00 zł

120,00 zł

Zdjęcie produktu

Ubranko do chrztu

120,00 zł

120,00 zł

Zdjęcie produktu

BMW F10 do ślubu Nowy Sącz

450,00 zł

450,00 zł

Zdjęcie produktu

584,00 zł

584,00 zł

Zdjęcie produktu

220,00 zł

220,00 zł

Zdjęcie produktu

128,00 zł

128,00 zł

Zdjęcie produktu

174,00 zł

174,00 zł

Zdjęcie produktu

BMW F10 do ślubu Nowy Sącz

450,00 zł

450,00 zł

Zdjęcie produktu

Ubranko do chrztu

120,00 zł

120,00 zł

Zdjęcie produktu

135,00 zł

135,00 zł

Facebook

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Strzałka w górę