Lampa loft retro industrial do salonu sypialni

[Sprzedam] - Salon - Nowe

  • Lampa loft retro industrial do salonu sypialni

Opublikowano: 05-12-2020, wygaśnie: 30-11-2021

Wyświetleń: 150

Cena: 199,99 zł

Dodał(a): mmd-stoliki.pl

mmd-stoliki.pl

Województwo: Śląskie

Lokalizacja: Obersteinweg 21 02826 Görlitz

Ta oprawa nadaje się do żarówek o klasach energetycznych od A ++ do E w skali od A ++ (bardzo wydajny) do E (mniej wydajny)

    Gniazdo / żarówka: 1 x E27 maks. 60 watów (bez żarówek)
    Nadaje się do: żarówek LED, żarówek halogenowych, żarówek energooszczędnych
    Materiał lampy: metal
    Kolor lampy: czarny, czerwony
    Wysokość lampy: 23 cm
    Szerokość lampy: 7 cm
    Średnica podstawy: 12 cm
    Klasa ochrony: IP 20
    Cechy szczególne: Ta lampa ma włącznik / wyłącznik na kablu.

Formularz kontaktowy

Zgłoś nadużycie

Zdjęcie produktu

135,00 zł

135,00 zł

Zdjęcie produktu

Szablon Prestashop Sport and Shoes

260,00 zł

260,00 zł

Zdjęcie produktu

260,00 zł

260,00 zł

Zdjęcie produktu

Ubranko do chrztu

120,00 zł

120,00 zł

Zdjęcie produktu

Ubranko do chrztu

120,00 zł

120,00 zł

Zdjęcie produktu

135,00 zł

135,00 zł

Zdjęcie produktu

Ubranko do chrztu

120,00 zł

120,00 zł

Zdjęcie produktu

260,00 zł

260,00 zł

Zdjęcie produktu

BMW F10 do ślubu Nowy Sącz

450,00 zł

450,00 zł

Zdjęcie produktu

Ubranko do chrztu

120,00 zł

120,00 zł

Zdjęcie produktu

BMW F10 do ślubu Nowy Sącz

450,00 zł

450,00 zł

Zdjęcie produktu

135,00 zł

135,00 zł

Facebook

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Strzałka w górę