Kinkiet Philips Ecomoods lampa ścienna wewnętrzna

[Sprzedam] - Dekoracje - Nowe

  • Kinkiet Philips Ecomoods lampa ścienna wewnętrzna

Opublikowano: 21-08-2021, wygaśnie: 16-08-2022

Wyświetleń: 290

Cena: 99,99 zł

Dodał(a): MMO-EURO

Emailpokaż email...

Województwo: Śląskie

Lokalizacja: Harceska 57 42-289 Woźniki

Kinkiet Philips Ecomoods 10014

Lampy są nowe, pudełko lekko uszkodzone.

Zasilanie: 220 - 240 V, 50 Hz

Zużycie energii: 1 x 11 W (w zestawie)

Klasa ochrony: I.

Kolor: aluminium

Materiał: metal, szkło

Źródło światła: PL-S 2-Piny / G23 11 W.

Barwa światła: 2700 K.

Kod IP: IP20

Długość: 6 cm Szerokość: 11,2 cm Wysokość: 31,9 cm

W Ecomoods statecznik z odpowiednim źródłem światła został połączony w jedną całość. Jest mniej odpadów i mniej kosztów, ponieważ lampę należy wymieniać oddzielnie od statecznika. Zrównoważone rozwiązania oświetleniowe - Oszczędność do 80% energii Długa żywotność - Bardzo długa żywotność do 12 000 godzin

Formularz kontaktowy

Zgłoś nadużycie

Zdjęcie produktu

Szablon Prestashop Sport and Shoes

260,00 zł

260,00 zł

Zdjęcie produktu

Ubranko do chrztu

120,00 zł

120,00 zł

Zdjęcie produktu

Ubranko do chrztu

120,00 zł

120,00 zł

Zdjęcie produktu

Ubranko do chrztu

120,00 zł

120,00 zł

Zdjęcie produktu

135,00 zł

135,00 zł

Zdjęcie produktu

320,00 zł

320,00 zł

Zdjęcie produktu

789,99 zł

789,99 zł

Zdjęcie produktu

320,00 zł

320,00 zł

Zdjęcie produktu

320,00 zł

320,00 zł

Zdjęcie produktu

Ubranko do chrztu

120,00 zł

120,00 zł

Zdjęcie produktu

320,00 zł

320,00 zł

Zdjęcie produktu

135,00 zł

135,00 zł

Zdjęcie produktu

260,00 zł

260,00 zł

Zdjęcie produktu

BMW F10 do ślubu Nowy Sącz

450,00 zł

450,00 zł

Facebook

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Strzałka w górę