Nożyce do żywopłotu elektryczne 1600W firmy Bass Polska 8477

[Sprzedam] - Narzędzia ogrodnicze - Nowe

  • Nożyce do żywopłotu elektryczne 1600W firmy Bass Polska 8477

Opublikowano: 10-09-2019, wygaśnie: 04-09-2020

Wyświetleń: 341

Cena: 175,00 zł

Dodał(a): adpeer.pl

Województwo: Śląskie

Lokalizacja: Woźniki

Nożyce do żywopłotu elektryczne 1600W

Bass Polska 8477

nożyce elektryczne bass

Elektryczne nożyce Bass Polska o ostrzach długości 560 mm pozwalają na szybkie i dokładne przycinanie żywopłotów, krzewów czy drobnych gałązek dzięki odległości cięcia 16 mm.

nożyce do żywopłotu  bass

Nożyce wyposażone w mocny silnik o mocy 1600W sprawiają, że będzie to niezastąpione narzędzie pomagające zachować ład i porządek w przydomowym ogrodzie.

nożyce do żywopłotu bass polska

Nożyce Bass mają lekką i poręczną konstrukcję, co ułatwia pracę z narzędziem, a obrotowa rączka obracana aż o 180 stopni, w którą wyposażono nożyce umożliwi cięcie w pionie i w poziomie, co znacznie wpływa na komfort użytkowania urządzenia, szczególnie podczas długotrwałej pracy. Do nożyc została także dołączona osłona na ostrza, która zabezpieczy je przed uszkodzeniami, podczas ich przechowywania. Wszystkie te cechy sprawią, że pielęgnacja ogrodu przy użyciu tych elektrycznych nożyc będzie znacznie prostsze i zajmie mniej czasu.

nożyce elektryczne adpeer bass

Wkrętarka akumulatorowa

Dane techniczne

  • Producent Bass Polska
  • Kod producenta 8477
  • Kod EAN 5902067606230
  • Napięcie zasilania 230V
  • Częstotliwość: 50Hz
  • Moc 1600W
  • Prędkość bez obciążenia 1600rpm
  • Poziom wibracji 3.22m/s2
  • Długość ostrzy 560mm
  • Odległość cięcia 16mm
  • Waga 3.7kg
  • Klasa ochrony II

W zestawie

  • Nożyce do żywopłotu elektryczne
  • Osłona na ostrza

Dane techniczne zgodne z podanymi przez producenta.

nożyce elektryczne do żywopłotu adpeer bass

Zapraszamy na nasze aukcje - Bass Polska

Link do aukcji allegro - Nożyce do żywopłotu Bass Polska

Copyright © 2013-2019 ADPEER Aleksander Dziuk

All Rights Reserved

Formularz kontaktowy

Zgłoś nadużycie

Zdjęcie produktu

220,00 zł

220,00 zł

Zdjęcie produktu

135,00 zł

135,00 zł

Zdjęcie produktu

1 150,00 zł

1 150,00 zł

Zdjęcie produktu

Ubranko do chrztu

120,00 zł

120,00 zł

Zdjęcie produktu

Ubranko do chrztu

120,00 zł

120,00 zł

Zdjęcie produktu

128,00 zł

128,00 zł

Zdjęcie produktu

1 150,00 zł

1 150,00 zł

Zdjęcie produktu

Ubranko do chrztu

120,00 zł

120,00 zł

Zdjęcie produktu

135,00 zł

135,00 zł

Zdjęcie produktu

220,00 zł

220,00 zł

Zdjęcie produktu

128,00 zł

128,00 zł

Zdjęcie produktu

135,00 zł

135,00 zł

Zdjęcie produktu

584,00 zł

584,00 zł

Zdjęcie produktu

584,00 zł

584,00 zł

Facebook

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Strzałka w górę