Oczyszczacz nawilżacz Philips HU5931/10 2w1

[Sprzedam] - Sprzęt AGD - Nowe


Oczyszczacz nawilżacz Philips HU5931/10 2w1
 • Oczyszczacz nawilżacz Philips HU5931/10 2w1
 • Oczyszczacz nawilżacz Philips HU5931/10 2w1

Opublikowano: 12-10-2019, wygaśnie: 06-10-2020

Wyświetleń: 663

Cena: 1 499,99 zł

Dodał(a): MMO-EURO


Emailpokaż email...

Województwo: Śląskie

Lokalizacja: Harceska 57 42-289 Woźniki
Nawilżacz z funkcją oczyszczania HU5931/11

 


Dlaczego odpowiednie nawilżenie powietrza jest ważne?
Niekorzystny wpływ suchego powietrza

 •     wpływa na jakość snu
 •     zmniejsza odporność
 •     może podrażniać oczy, nos i gardło
 •     często przyczynia się do problemów oddechowych
 •     wysusza włosy i skórę
 •     sprzyja rozwojowi bakterii i wirusów

Technologia Philips NanoCloud nawilża powietrze w domach, biurach i innych pomieszczeniach, utrzymując nawilżenie na stałym, rekomendowanym poziomie od 40 do 60%.
 

Technologia Philips NanoCloud

Uzyskała certyfikat potwierdzający jej higieniczne działanie. Udowodniono, że uwalnia do powietrza 99% mniej bakterii w porównaniu z ultradźwiękowymi nawilżaczami, chroniąc długofalowo Twoje zdrowie, ponieważ cząsteczki mgiełki są tak drobne, że nie przenoszą bakterii.
 

Bez plam i mokrych śladów!

Uwalniana para wodna ze zwykłych oczyszczaczy zawiera minerały, wapno i magnez, które skraplają się na meblach, podłodze i ścianach, zostawiając białe osady i plamy. Technologia NanoCloud, zmniejsza cząsteczki pary wodnej, dzięki czemu nie przenoszą minerałów, które zostają zatrzymane w zbiorniku wody urządzenia. Drobna mgiełka utrzymuje się w powietrzu dłużej co zapobiega powstawaniu mokrych plam w Twoim mieszkaniu.


4 precyzyjne ustawienia nawilżania

Poziom nawilżenia może być ustawiony manualnie (40, 50 lub 60%) bądź sterowany automatycznie, gdzie odpowiednie nawilżenie zostanie dopasowane do stanu powietrza w pomieszczeniu. Utrzymywanie optymalnego poziomu nawilżenia minimalizuje problemy zdrowotne powodowane przez suche powietrze oraz sprawia, że powietrzem w pomieszczeniu komfortowo się oddycha.
 

DODATKOWA FUNKCJA OCZYSZCZANIA POWIETRZA

Lepszą wydajność oczyszczania powietrza z cząsteczek i długi okres eksploatacji zapewnia gruby filtr NanoProtect. Wychwytuje on do 99% cząsteczek o wielkości 0,02 mikrona. Jest to wielkość najpowszechniejszych unoszących się w powietrzu alergenów, szkodliwych cząsteczek, bakterii i wirusów. Całe powietrze przepływa przez wysokiej klasy filtr o solidnej i stabilnej strukturze, która zapewnia dużą wydajność filtrowania.
 

ZOSTAW SMOG I ALERGENY ZA DRZWIAMI

Zgodnie z informacjami podawanymi przez Światową Organizację Zdrowia powietrze w naszych domach może być od 2 do 5 razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz.*Zanieczyszczenia powietrza z zewnątrz mogą łatwo przedostać się do Twojego domu przez otwarte drzwi i okna. Naturalna wentylacja przepuszcza do pomieszczeń alergeny i cząsteczki pyłu zawieszonego PM2,5, które współtworzą smog.
 

Cząsteczka PM2,5

PM2,5 to cząsteczka, która wśród wszystkich zanieczyszczeń atmosferycznych jest najgroźniejsza dla zdrowia człowieka. Długotrwałe wdychanie powietrza zanieczyszczonego cząsteczkami PM2,5 skraca średnią długość życia, ponieważ przenikają one do najgłębszych partii płuc i wchłaniane są do krwioobiegu, zwiększając ryzyko chorób układu oddechowego i krążenia, a także nasilając ich objawy.
 

Skutki zanieczyszczenia powietrza w domu

Zanieczyszczenia w powietrzu, mogą przyczyniać się do problemów z oddychaniem, wywoływać alergie i astmę oraz zaostrzać ich objawy. W szczególności narażone są dzieci, kobiety w ciąży, osoby starsze i chorzy. Dbając o zdrowie oraz komfort codziennego życia należy skutecznie oczyszczać i nawilżać powietrze w domu.

* Rzeczywiste wartości to współczynniki dla powietrza wewnątrz / na zewnątrz wynoszące 1,62–6,37 w miesiącach letnich i 2,05–10,99 w miesiącach zimowych. Tekst i liczby pochodzą z opracowania: T. Salthammer Angewandte Chemie Int. Ed. 52, (2013), 3320; oryginalne dane pochodzą z opracowania: B. Wang et al. / Atmospheric Environment 41 (2007) 2851–2861


Efektywnie oczyści i nawilży powietrze w pomieszczeniach nawet do 82 m2

Dodatkowo elektroniczny wyświetlacz wskaże poziom nawilżenia i temperaturę powietrza w pomieszczeniu, które będą precyzyjnie mierzone za pomocą inteligentnego czujnika. Kiedy urządzenie wykryje, że zbiornik wody jest pusty, przypomni o konieczności jego ponownego napełnienia.


5 różnych tryby prędkości wentylatora

Umożliwiają swobodny wybór i ustawienie preferowanej prędkości wentylatora lub działanie automatyczne (do wyboru prędkości 1, 2 i 3, tryb automatyczny oraz tryb turbo). Dodatkowo jest bardzo wydajny energetycznie, zużycie energii wynosi zaledwie 16 W!
 

WYGODA UŻYTKOWANIA


Duży pojemnik na wodę - aż 4 litry!

Wydajność nawilżania urządzenia to aż 600 ml/h, co oznacza duży zasięg jego działania oraz mniejszą częstotliwość dolewania wody!
 

Elektroniczny wskaźnik poziomu nawilżenia oraz temperatury

Elektroniczny wyświetlacz, wskazuje poziom nawilżenia i temperaturę powietrza mierzone poprzez inteligentny czujnik.
 

Ustawienie zegara i wyłączenie oświetlenia

Elektroniczny wyświetlacz umożliwia łatwą obsługę i ustawienie zegara od 1 do 8 godzin. Podświetlenie LED może zostać wyłączone, aby nie zakłócało snu nocą.
 

Tryb cichy

W trybie cichym oczyszczacz zmniejsza prędkość pracy wentylatora i ogranicza poziom hałasu, by zapewnić spokojny sen.
 

Blokada rodzicielska

Uniemożliwi przypadkową zmianę ustawień nawilżacza przez Twoje dziecko, dzięki czemu masz pewność, że urządzenie będzie pracowało zawsze według Twoich preferencji.
 

Łatwe czyszczenie

Inteligentnie zaprojektowana struktura wewnętrzna umożliwia łatwe czyszczenie i konserwację.
 

AUTOMATYCZNA KONTROLA FILTRÓW

Alarm Healthy Air Protect natychmiast informuje o konieczności wymiany filtra. Jeśli filtry nie zostaną wymienione, urządzenie przestanie działać, ponieważ praca z nieskutecznym filtrem nie przynosi żadnych efektów. Dzięki temu masz pewność, że powietrze będzie zawsze czyste i zdrowe.
 

Filtr wymienny

Pamiętaj, aby zachować higienę działania urządzenia raz w tygodniu należy dokładnie płukać zbiornik wody, tackę na wodę i filtr nawilżający FY5156.

Kamień z wody osadza się na filtrze nawilżającym, jednak można w łatwy sposób się go pozbyć. Regularnie czyszcząc filtr nawilżający za pomocą wody z białym octem lub kwasem cytrynowym.
 

W OPAKOWANIU

 •     Urządzenie Air Washer
 •     Filtr do 1 roku użytkowania (FY5156)
 •     Filtr NanoProtect do 1 roku użytkowania (FY1114)
 •     Instrukcja obsługi

 

Produkt pochodzi od dystrybutora Philips w Niemczech. Towar fabrycznie nowy, kompletny z wszystkimi dodatkami w oryginalnym opakowaniu.

Gwarancja producenta 24 miesiące.

Formularz kontaktowy


Zgłoś nadużycie

Zdjęcie produktu

Ubranko do chrztu

120,00 zł

120,00 zł

Zdjęcie produktu

Maska spawalnicza samościemniająca...

135,00 zł

135,00 zł

Zdjęcie produktu

Ubranko do chrztu

120,00 zł

120,00 zł

Zdjęcie produktu

BMW F10 do ślubu Nowy Sącz

450,00 zł

450,00 zł

Zdjęcie produktu

Ubranko do chrztu

120,00 zł

120,00 zł

Zdjęcie produktu

Spawarka inwertorowa MMA 250A BASS...

584,00 zł

584,00 zł

Zdjęcie produktu

Ubranko do chrztu

120,00 zł

120,00 zł

Zdjęcie produktu

Maska spawalnicza samościemniająca...

135,00 zł

135,00 zł

Zdjęcie produktu

Maska spawalnicza samościemniająca...

135,00 zł

135,00 zł

Zdjęcie produktu

BMW F10 do ślubu Nowy Sącz

450,00 zł

450,00 zł

Zdjęcie produktu

Spawarka inwertorowa MMA 250A BASS...

584,00 zł

584,00 zł

Facebook

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Strzałka w górę