Przetwornica pełny SINUS 300/600W 12/230V Volt Polska

[Sprzedam] - Akcesoria 12V/24V - Nowe

  • Przetwornica pełny SINUS 300/600W 12/230V Volt Polska

Opublikowano: 01-01-2019, wygaśnie: 27-12-2019

Wyświetleń: 80

Cena: 235,00 zł

Dodał(a): adpeer.pl

Województwo: Śląskie

Lokalizacja: 42-289 Woźniki Kościuszki 21

Przetwornica pełny SINUS 300/600W 12/230V
Volt Polska 3SIP060012

Przetwornica napięcia Sinus-600 12V służy do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających napięcia przemiennego 230V z akumulatorów i instalacji samochodowych o napięciu stałym 12V. Może być również z powodzeniem wykorzystana jako awaryjne źródło energii dla urządzeń wymagających ciągłego zasilania, takich jak na przykład piece i pompy CO. Cechą odróżniającą przetwornice sinus od klasycznych prostych przetwornic AC/DC, jest wytwarzanie na wyjściu napięcia przemiennego o przebiegu sinusoidalnym, identycznego jak to w sieci energetycznej. Umożliwia to zasilanie urządzeń wyposażonych w silniki elektryczne i transformatory, takich jak elektronarzędzia, pompy i sprzęt AGD małej mocy. Proste, tanie przetwornice wytwarzają w rzeczywistości napięcie o przebiegu prostokątnym, nazywane czasami błędnie "sinusoidą modyfikowaną". Napięcie takie nie nadaje się do zasilania urządzeń o charakterze indukcyjnym lub pojemnościowym i może spowodować ich uszkodzenie.

Dane techniczne:

  • Producent Volt Polska
  • Kod producenta 3SIP060012
  • Moc całkowita: 600 W
  • Moc znamionowa: 300 W
  • Napięcie akumulatora: 12 V
  • Napięcie wejściowe: 11 V - 15 V
  • Napięcie wyjściowe: 220 V - 240 V
  • Częstotliwość napięcia wyjściowego: 50 Hz (+- 5 %)
  • Sprawność przy pełnym obciążeniu: >= 92 %
  • Prąd pobierany bez obciążenia 300 mA
  • Zabezpieczenie przeciążeniowe: przy obciążeniu większym niż 120 % urządzenie automatycznie się wyłącza, sygnał dźwiękowy, czerwona dioda
  • Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem: Sygnał dźwiękowy, czerwona dioda, automatyczne wyłączenie

W zestawie

  • Przetwornica sinus
  • Kabel zasilający

Zapraszamy na nasze aukcje - Volt Polska

Link do aukcji allegro - Przetwornica SINUS Volt Polska

Copyright © 2013-2018 ADPEER Aleksander Dziuk

All Rights Reserved

Formularz kontaktowy

Powiadom znajomego | Zgłoś nadużycie

Zdjęcie produktu

6 500,00 zł

6 500,00 zł

Zdjęcie produktu

146,00 zł

146,00 zł

Zdjęcie produktu

146,00 zł

146,00 zł

Zdjęcie produktu

Stolik z silnika Mercedes W140 S500 AMG

15 000,00 zł

15 000,00 zł

Zdjęcie produktu

OPALARKA OP2000P CELMA

170,00 zł

170,00 zł

Zdjęcie produktu

584,00 zł

584,00 zł

Zdjęcie produktu

174,00 zł

174,00 zł

Zdjęcie produktu

399,00 zł

399,00 zł

Zdjęcie produktu

584,00 zł

584,00 zł

Zdjęcie produktu

BMW F10 do ślubu Nowy Sącz

450,00 zł

450,00 zł

Zdjęcie produktu

Ubranko do chrztu

120,00 zł

120,00 zł

Zdjęcie produktu

430,00 zł

430,00 zł

Zdjęcie produktu

Ubranko do chrztu

120,00 zł

120,00 zł

Facebook

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Tutaj możesz wysłać email do znajomego z linkiem do ogłoszenia.

Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany

Strzałka w górę