Lampa sufit ring plafon okrąg żyrandol LED

[Sprzedam] - Dekoracje - Nowe

  • Lampa sufit ring plafon okrąg żyrandol LED

Opublikowano: 05-04-2021, wygaśnie: 31-03-2022

Wyświetleń: 261

Cena: 44,00 zł

Dodał(a): MMO-EURO

Emailpokaż email...

Województwo: Śląskie

Lokalizacja: Harceska 57 42-289 Woźniki

Ta oprawa zawiera wbudowane lampy LED o klasach energetycznych od A ++ do A w skali od A ++ (bardzo wydajny) do E (mniej wydajny)

Lampy nie mogą być zmieniane w oprawie.

Strumień świetlny: 1600 lumenów na żarówkę
Pobór mocy: 30 watów na żarówkę
Średnia żywotność: 20 000 godzin
Barwa światła: 3000 kelwinów (ciepła biel)
Liczba cykli: 10 000x
Gniazdo / żarówka: 1 x LED 30 Watt (w tym żarówka na stałe)
Materiał lampy: metal
Kolor lampy: chrom
Średnica lampy: 44 cm
Wysokość lampy: 29 cm
Wymiary zawieszenia: 20 cm x 12 cm
Cechy szczególne: poszczególne owalne elementy są regulowane.

Formularz kontaktowy

Zgłoś nadużycie

Zdjęcie produktu

Ubranko do chrztu

120,00 zł

120,00 zł

Zdjęcie produktu

Ubranko do chrztu

120,00 zł

120,00 zł

Zdjęcie produktu

135,00 zł

135,00 zł

Zdjęcie produktu

Szablon Prestashop Sport and Shoes

260,00 zł

260,00 zł

Zdjęcie produktu

BMW F10 do ślubu Nowy Sącz

450,00 zł

450,00 zł

Zdjęcie produktu

260,00 zł

260,00 zł

Zdjęcie produktu

135,00 zł

135,00 zł

Zdjęcie produktu

135,00 zł

135,00 zł

Zdjęcie produktu

260,00 zł

260,00 zł

Zdjęcie produktu

BMW F10 do ślubu Nowy Sącz

450,00 zł

450,00 zł

Zdjęcie produktu

Ubranko do chrztu

120,00 zł

120,00 zł

Zdjęcie produktu

260,00 zł

260,00 zł

Facebook

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Strzałka w górę